Pochlebna

to ludzie i pasja

Pani Lucyna

 
 

Z wykształcenia dietetyk. Przez 11 lat z pełnym zaangażowaniem prowadziła gabinet dietetyczny. Od wielu lat bierze udział w konferencjach, warsztatach oraz szkoleniach żywieniowych. Pani Lucyna jest odpowiedzialna za stworzenie ulubionych przez Was deserów i pieczywa, takich jak batony z masłem orzechowym i chrupiący chleb wiejski. W Pochlebnej czuwa nad zbilansowanymi posiłkami. Często udziela rad żywieniowych. Kocha góry o każdej porze roku, biega po nich, wspina się, jeździ na nartach i marzy o domu w górskim krajobrazie oraz o podróżach kamperem. W wolnych chwilach czyta kryminały, szydełkuje, a każdy poranek zaczyna od Jogi lub biegania.

Pani Lucyna

Ekipa Pochlebna

Damian

 
 

Jest naszym managerem. Uwielbia gotować i piec ciasta. Jest zafascynowany kuchnią azjatycką – jego specjalnością są dania z matcha. Przeżył niezwykłą przygodę występując w MasterChefie. Doświadczenie zdobyte w programie codziennie wykorzystuje w Pochlebnej. Damian uwielbia podróżować po Azji. Chiny to jego drugi dom. Kocha robić croissanty od podstaw. Nigdy nie schodzi mu uśmiech z twarzy. Emanuje pozytywnymi emocjami. To jego znak rozpoznawczy. Dojeżdża do pracy rowerem, tak jak większość naszej ekipy. Damian jest człowiekiem wielu talentów, spełnia się również w roli modela. Możecie go zobaczyć na okładkach różnych czasopism.

Asia

 
 

Asia wyróżnia się ogromną cierpliwością i precyzją – te dwie cechy idealnie wykorzystuje podczas przygotowywania dla Was deserów i ciast. Jest studentką zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym, a w wolnym czasie maluje obrazy i dba o aktywność fizyczną jeżdżąc na rolkach.

Nasi pracownicy
Najlepsze bistro we Wroclawiu

Ola

 
 

Jest naszą niezastąpioną kelnerką, ulubienicą klientów. Skończyła studia licencjackie na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, a jest magistrem zarządzania. Od 10 lat trenuje zapasy, ma I stopień ratownika WOPR, uwielbia jeździć na rolkach. Jest wielbicielką białych win, szczególnie tych pochodzących z polskich winnic.

Natalia

 
 

Natalia to kobieta, w rękach której wszystko co z mąki musi się udać. Czuje ją jak mało kto. Nasz chleb wiejski dopracowała do perfekcji. Ciasto leje się przez palce, ale jak Natalia je z miłością poskłada i upilnuje temperatury ciasta to chleb wszystkich wprowadza w obłęd. Prywatnie ma dwójkę dzieci i poza piekarnictwem uwielbia wędrówki górskie, zwiedzanie ruin zamkowych oraz muzeów.

Najlepszy piekarz we Wrocławiu

Pochlebna to ludzie i pasja